Bohaterowie :


Pełne imię : Abigail Nicole Styles 
Wiek : 17 lat
Miejsce zamieszkania : Los Angeles
O mnie :
Nie lubię być w centrum uwagi, ale niestety; mając przystojnego brata i przyjaciół - jest to niemożliwe. Nasza szkolna paczka, na którą inni mówią ''elita'' jest najlepsza na świecie. Nie wyróżniamy się niczym szczególnym. Niektórzy myślą, że przyjaźnimy się tylko dlatego, że każdy z nas jest bogaty, ale my po prostu się kochamy. Jesteśmy jak jedna, wielka rodzina.


Pełne imię : Louis William Tomlinson
Wiek : 19 lat
Miejsce zamieszkania : Los Angeles 
O mnie 
Mówią, że jestem przemądrzały, ale naprawdę mnie nie znają. To, że noszę markowe ubrania i jeżdżę drogim autem - nie znaczy, że jestem zadufaną w sobie diwą. Kocham moją paczkę, a najbardziej zależy mi na Abi.. Szkoda, że to siostra mojego najlepszego przyjaciela. Zayn działa mi na nerwach i nie zamierzam tego ukrywać.

Pełne imię : Zayn Javadd Malik
Wiek : 20 lat
Miejsce zamieszkania : Los Angeles
O mnie :
Zawsze dostaję to czego chcę. Nie interesuje mnie co o mnie myślą inni. Lubię jak inni się mnie boją - daje mi to przewagę. Nienawidzę przyjaciół Abi. Może gdyby nie oni sprawy potoczyłyby się o wiele szybciej. Wielka szkolna ''elita'' działa mi na nerwach i nie mam zamiaru się z nimi zadawać. Dla mnie mogliby nie istnieć...


Pełne imię : Harry Edward Styles
Wiek : 19 lat
Miejsce zamieszkania : Los Angeles
O mnie : 
Nie lubię kiedy uważają mnie za lalusia, bo poprawiam sobie fryzurę kilka razy dziennie. Sądzę, że raczej nigdy się nie zakocham, aczkolwiek małe przygody z pannami nie zaszkodzą. Kocham moich przyjaciół i co najważniejsze - Abi. Obiecałem rodzicom, że zajmę się nią w Los Angeles i dotrzymam słowa. Żaden Zayn Malik mi w tym nie przeszkodzi. 


Pełne imię : Liam James Payne
Wiek : 19 lat
Miejsce zamieszkania : Los Angeles
O mnie 
Wcale nie jestem ciotą. Ja po prostu inaczej okazuję swoją miłość. Danielle jest dla mnie najważniejsza na świecie i nigdy nie mógłbym jej źle potraktować. Nie rozumiem osób, które patrzą tylko na wygląd mojej dziewczyny. Ona jest naprawdę wspaniałą osobą. Cieszę się, że moi przyjaciele ją akceptują, a Abi jest jej najlepszą przyjaciółką.


Pełne imię :  Niall James Horan
Wiek : 19 lat
Miejsce zamieszkania : Los Angles
O mnie :
Chciałbym kiedyś się zakochać, ale jak na razie moim życiem jest nasza paczka i oczywiście Soffie - moja gitara. Nie rozumiem ludzi, którzy oceniają nas tylko i wyłącznie po wyglądzie i po tym, że jesteśmy z bogatszych rodzin. Jednak cieszę się, że mieszam laskom w głowie. Taki już mam charakter i nic tego nie zmieni. 


Pełne imię : Eleanor Jane Calder
Wiek : 17 lat 
Miejsce zamieszkania : Los Angeles
O mnie : 
Wiem, że jestem suką, bo zaprzyjaźniłam się z Abi tylko ze względu na Louisa. Nie będę ukrywała, że spodobał mi się od samego początku. Jest przystojny, bogaty, a inne laski mdleją na jego widok. Czy to nie jest wymarzony facet? Tylko niestety - na razie jesteśmy tylko ''przyjaciółmi''. Louis chyba mnie nie zauważa, ale czas to zmienić... 


Pełne imię : Justin Drew Bieber
Wiek : 19 lat
Miejsce zamieszkania : Los Angeles
O mnie
Wyprowadzka do Los Angeles nie była takim złym pomysłem. Udało mi się dostać do szkolnej elity, znaleźć wrogów, takich jak Tomlinson i oczywiście, okręcić wokół swoje palca śliczną siostrzyczkę Stylesa. Myślałem, że z tą swoją podłością jestem sam, jednak znalazłem kogoś, kto równie dobrze mnie rozumie i ma ze mną wiele wspólnego niż mu się wydaje. Ciekawe kto to...